سیستم نشت گاز

سیستم نشت گاز
با نصب یک عدد سنسور گاز (حساس به گاز شهری و منواکسیدکربن) و همچنین یک عدد شیر برقی گاز در قسمت ورودی لوله گاز به واحد مسکونی، این امکان فراهم می شود که در صورت نشت گاز، علاوه بر اینکه گاز ورودی واحد قطع می شود، سیستم شما را از حادثه رخ داده مطلع خواهد نمود و اقدام به خروج گاز از طریق سیستم تهویه می نماید.
در این میان، کیفیت سنسور تشخیص دهنده گاز، بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که اگر سنسور مذکور فاقد استانداردها و کیفیت لازم باشد، در مواقع بروز بحران کارائی مورد نظر را نخواهد داشت و سبب ایجاد خسارات جبران ناپذیری نیز خواهد شد.
شرکت هوشمندسازان نماینده انحصاری سیستم های اعلام حریق و نشت گاز هورینگ و پرلا در استان گیلان، آماده مشاوره رایگان در این خصوص می باشد.
www.hooshmandbms.comبه اشتراک بگذارید
مشخصات آگهی دهنده
ایمیل:
نام:
شرکت هوشمندسازان
تلفن:
۰۱۳-۳۳۲۶۱۷۲۴
قیمت:
۰۰
انقضا:
۱۳۹۵/۱۲/۱۸
موقعیت:
رشت - گيلان
آدرس:
رشت-میدان لاکانی
تماس با آگهی دهنده
آگهی های هوشمند سازی ساختمان رشت
۲ سال پیش
هوشمند سازی ساختمان

هوشمند سازی ساختمان

طراح و مجری سیستم های هوشمند ساختمان (BMS) امکانات قابل ارائه در یک ساختمان هوشمند عبارتند از : 1- روشنایی و نورپردازی هوشمند 2-دیمر هوشمند 3 - سیستم هوشمند امنیتی و حفاظتی 4- سیستم هوشمند سرمایش و گرمایش 5- سیستم هوشمند اعلام و قطع نشتی گاز 6- سیستم هوشمند صوت و تصویر 7- آبیاری هوشمند 8- پرده های برقی 9- موتورخانه هوشمند 10- پارکینگ هوشمند 11- کنترل تمامی سیستم های فوق از روی موبایل،تبلت...