زباله خرد کن خانگی

زباله خرد کن خانگی
دستگاه زباله خرد کن خانگی در سال 1927 توسط John w. Hammes
معمار مشغول به کار درراسین ، ویسکانسین اختراع شد بسیاری از ایالات و شهرها در ایالات متحده موظف به استفاده ازاین دستگاه هستند. این دستگاه برای سال های بسیاری به منظور دفع زباله در شهر نیویورک غیر قانونی بود. پس از مطالعه 21 ماهه با وزارت NYC حفاظت از محیط زیست ، به این نتیجه رسیدند که نه تنها خطری برای سیستم فاضلاب ندارد بلکه در سیستم بازیافت و همچنین در تسریع یک سری فرایندهای بیولژیکی در اب و چاهها تاثیر گذار می باشد، لذا از ممنوعیت در سال 1997 توسط قانون محلی 1997/071 ، که اصلاح بخش 24-518.1 لغو شد. وامروزه در تمام خانه های کشورهای اروپایی مخصوصا ایلات متحده امریکا همانند سایر لوازم ضروری از قبیل گاز و ... مورد استفاده همگان می باشد.
معرفی دستگاه:
دستگاه زباله خرد کن خانگی زیر سینک اشپزخانه نصب می شود ومیتواند تمامی زباله های تر، پسماند غذا ، میوه ، تفاله چای و... را به راحتی خرد کرده و به کوچکتر از ۲ میلیمتر به فاضلاب هدایت می کند.

صدای این دستگاه کمتر از ۲۰ دسی بل بوده که پس از نصب در کابینت زیر سینک صدایی محسوس نیست، و همچنین از سیستم ECO بهره ور است که از مصرف برق ناچیزی برخوردار است.
مزایا:
با توجه به اینکه یکی از وقت گیر ترین و عمده ترین فعالیت های خانم ها در خانه بعد از پخت غذا جمع اوری و دور ریختن پسماند غذا و زباله های ایجاد شده بعد کار ها می باشد، با نصب این دستگاه زیر سینک تمامی زباله ها مستقیما از طریق دهانه سینک همراه آب به داخل این دستگاه هدایت و خرد و به فاضلاب می رود.
1 عدم نیاز به جمع اوری زباله های موجود در سینک.
)تفاله چای، پوست میوه ،باقیمانده و پسماند غذا، استخوان ماهی و مرغ، سبزیجات و غیره(...
2 . از بین بردن بوی نا مطبوع زباله های خیس اشپزخانه
3 . کاهش حشرات موذی و سوسک که بر اثر بوی نا مطبوع بوجود می امدند.
4 . نصب بسیار راحت و سریع و قابل نصب در انواع سینک ها می باشد
 نصب رایگان +گارانتی+ خدمات پس از فروش>>09034598051<<<
به اشتراک بگذارید
مشخصات آگهی دهنده
ایمیل:
نام:
نواوران
تلفن:
۰۹۹۰۰۱۹۰۰۸۳
قیمت:
۷۵۰۰۰۰
انقضا:
۱۳۹۶/۰۲/۲۲
موقعیت:
كيش - هرمزگان
آدرس:
اصفهان میدان جمهوری
تماس با آگهی دهنده